PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732428}

Czy naprawdę wierzysz?

Do You Believe?
7,1 11 455
ocen
7,1 10 1 11455
3,3 3
oceny krytyków
Czy naprawdę wierzysz
powrót do forum filmu Czy naprawdę wierzysz?

Film oceniam na dobry. Mnie nie nawrócił ale kilka razy się wzruszyłam, a cały film oglądałam z wielkim uśmiechem na twarzy. Może i dałabym 8 gdyby nie zmartwychwstanie Joe :D z tym to przegięcie, ale pomijając ten moment, film przyjemny dla oka, w końcu zawsze miło się patrzy jak człowiek pomaga innemu w potrzebie a film jest przepełniony takimi właśnie sytuacjami- bezinteresowną pomocą. Mnie nie nawrócił ale kilka razy się wzruszyłam, a cały film oglądałam z wielkim uśmiechem na twarzy.

supermili

LUDZIEEE!!! To jest spoiler! Nauczcie się zaznaczać odpowiednie krateczki podczas wrzucania komentarzy!!!

ocenił(a) film na 7
lukasz_musial

wierz mi próbowałam, krateczka nie chciała się zaznaczyć, te 2 zdania pisałam chyba z 20 min przez ciągłe odświeżanie strony, nie dało się nawet usunąć zdublowanego tekstu(drugie i ostatnie zdanie jest takie samo), albo u mnie był jakiś problem z internetem albo zawiechy na filmweb. (w dalszym ciągu nie mogę nawet edytować własnego wpisu)

supermili

o tak tutaj przegieli z tym zmartwychstaniem to sie zgadzam ale ile to wywolalo konotacji w dalszej fabule

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones