PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849551}
7,7 11 111
ocen
7,7 10 1 11111
5,0 11
ocen krytyków
Sound of Freedom. Dźwięk wolności
powrót do forum filmu Sound of Freedom. Dźwięk wolności

Oczywiście za "niezgodność z regulaminem", cokolwiek to dla nich znaczy. Filmweb to mainstream i portal jest zepsuty jak wszystko inne w mainsteamie. Film o handlu dziećmi uderza w elity Hollywood i polityki, co już wielokrotnie było udokumentowane w sądzie.

ocenił(a) film na 10
jfjsas07

Tak, oni mają takie ochrony wszędzie nałożone, takie algorytmy które wyłapują słowa klucze, wystarczy w jednym komentarzu zamieścić np 'NWO' 'elity' czy 'spisek' i już komentarza magicznie nie ma za 'niezgodność z regulaminem' już dawno to zauważyłam i mam co do tego pewność. Albo np robią taką sztuczkę, że niby twój komentarz został dopuszczony do publikacji, ale tak naprawdę tylko ty go widzisz i nikt inny go nigdy nie zobaczy. Wiem że tak jest, bo piszę z różnych kont i potem nie mogę znaleźć własnych komentarzy. To się nie tyczy tylko filmweba, ale wszystkich portali mainstreamowych :) prawdopodobnie tego komentarza też nie zobaczycie :')

ocenił(a) film na 8
Podstawowy_Styl

Tak, akurat te dwa na szczęście są widoczne, ale wiele moich również znikały i nawet nie pisałem w nich niczego ostrego, jedynie jakąś luźną obserwację sugerowałem albo zadawałem neutralne pytanie, ale to już wystarczyło do cenzury. W ZSRR czy Chinach przecież było/jest tak samo.

Ludzie często myślą, że to niewykonalne, że cała armia ludzi musiałaby pracować czytając te komentarze, ale to bzdura, przecież wystarczy parę linii kodu dodać do algorytmu jakiejkolwiek strony internetowej i już cały algorytm będzie cenzurował jak mu jeden programista napisze. Sam bym potrafił prawdopodobnie taki kod dodać, ewentualnie po paru "tutorialach", bo to nic trudnego.

Dlatego masowe cenzurowanie nie jest "praktycznie niewykonalne" w obecnych czasach, a właśnie prostsze niż kiedykolwiek w historii.

Podstawowy_Styl

Go go NWO! I jak, jest komentarz? No właśnie. Ech, uwielbiam teorie spiskowe.

Podstawowy_Styl

Jakimś sposobem twój komentarz z zabronionymi algorytmem słowami wisi od ośmiu dni. Dziwne…

Podstawowy_Styl

No nie usunęli. Widzę ten komentarz

jfjsas07

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co to znaczy "niezgodność z regulaminem", to wystarczy przeczytać regulamin.

Lukasz_Gugulski

Czyli jeżeli panowie powyżej mają rację i regulamin celowo cenzuruje prawdę i "dobro" kosztem np. dzieci to jest git? Jesteś obrzydliwy

Lailonn

Nie wiem za co zostały zablokowane wpisy na forum filmu, ale regulamin wskazuje jakie treści są z nim sprzeczne. Zablokowanych jest raptem pięć wpisów, nawet wtedy, gdy założyciel wątku to pisał, nie stanowiło to "większości" (jeśli dobrze policzyłem, to 21 niezablokowanych wpisów jest starszych), więc już choćby w tej kwestii mocno się on mylił. Proponuję więc większą samodzielność w myśleniu.

Lukasz_Gugulski

Proponuję douczenie się - zwłaszcza czytanie ze zrozumiem.

Moje pytanie/teza nie zawiera żadnych danych statystycznych ani nie są one wymagane do odpowiedzi.

Jeśli "regulamin" kraju pozwala krzywdzić kogokolwiek i dotknie to chociaż 1 osobę, to otwarcie protestuję i wyrażam sprzeciw. Gówno mnie obchodzi, że jest to "legalne"

Ty jesteś wyraźnie typem człowieka, co zgwałci i spali autobus dzieci o ile tylko, to jest zgodne z regulaminem.

Powtórzę, jesteś obrzydliwy a tacy ludzie to powód dlaczego tak wiele zła na świecie.

Lailonn

Owszem, Twoje "pytanie/teza" nie zawiera danych statystycznych, ale to tylko gorzej dla Ciebie. Gdybyś poświęcił minutę na zweryfikowanie twierdzenia założyciela wątku ("większość komentarzy na tym forum została usunięta"), to nie musiałbyś potem dramatycznie zapytywać: "jeżeli panowie powyżej mają rację" itd. Nie, panowie powyżej nie mają racji, większość komentarzy nie została usunięta.

Druga osoba, która pisała powyżej (raczej, nawiasem mówiąc, nie "pan", bo napisała: "zauważyłam") też nie ma racji, bo jej wpis nie został zablokowany ("prawdopodobnie tego komentarza też nie zobaczycie"), mimo iż użyła słowa "NWO".

Czy regulamin Filmwebu w którymkolwiek punkcie pozwala "krzywdzić dzieci"?

Nie przyszło Ci do głowy, że zablokowane wpisy mogły np. pochwalać pedofilię i dlatego zostały zablokowane?

Lailonn

Matko, człowieku, wszystko z tobą w porządku?

ocenił(a) film na 2
jfjsas07

znaczy jak? byłęś molestowany / ruchany za młodu?

ocenił(a) film na 8
jfjsas07

Ale gdzie uderza w polityków i elitę Hollywood? Pytam serio, bo nic w tym filmie takiego nie znalazłem.

ocenił(a) film na 8
LukaszJarosz25

Nigdzie, nie było o tym w filmie mowy. To wniosek autora wątku, który dobrze populistycznie brzmi jako slogan, zwłaszcza obok wziętej z kosmosu oburzenia tezy spiskowej, że większość wątków jest banowana i to za chyba tylko chwalenie przekazu filmu, kiedy prosta obserwacja i matematyka pospołu ookazuje, że to zwyczajnie nieprawda. Ale mocne hasła działają najlepiej i przyciągają najłatwiej.

ocenił(a) film na 8
jfjsas07

I prawidłowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones